Zakończenie akcji charytatywnej „Pomoc dla poparzonego Kamilka"

2024-06-21

Zbieraliśmy również środki pieniężne na leczenie Kamila, który uległ poparzeniu podczas rodzinnego grillowania. Akcja trwała zaledwie trzy dni i zebraliśmy 112, 30 zł. W przyszłym roku szkolnym postaramy się powtórzyć zbiórkę , ponieważ koszty leczenia chłopca są ogromne. Z całego serca dziękujemy za całoroczne wsparcie wszystkich akcji i ogromne serce, jakie Państwo okazali wszystkim potrzebującym.

Informujemy również, że zakończyliśmy zbiórkę darów dla kociaków z "Domu Kota" w Rybniku.

Jak zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie rodziców. Były to akcje krótkoterminowe, już prawie u schyłku roku szkolnego, ale mimo to odnieśliśmy sukces. Zebraliśmy karmę, zarówno w puszkach jak i suchą, koce i i zabawki dla naszych kociaków z Domu Kotów w Rybniku.

DZIĘKUJEMY.