Konkurs wiedzy o Polsce "Kocham Cię Polsko"

2024-06-14

12 czerwca 2024r. w naszej szkole odbył się po raz trzeci konkurs wiedzy o Polsce "Kocham Cię Polsko" organizowanym przez panie Katarzynę Baranek, Beatę Szczerbowską, Iwonę Pawliczek i Bogusławę Białoń.

W konkursie brały udział dwuosobowe drużyny z klas I-III, do których w tym roku dołączył zespół z najstarszego oddziału przedszkolnego. Pytania i zadania konkursowe były dostosowane do wieku i poziomu wiedzy dzieci. Drużyny zmierzyły się w wielu konkurencjach, wykazując się bogatą wiedzą oraz znajomością swojego kraju, społeczności szkolnej i lokalnej. Rywalizacji towarzyszyły ogromne emocje, a wyniki punktacji były wyrównane. Ostatecznie po dwóch dogrywkach I miejsce zajęła drużyna z oddziału przedszkolnego w składzie: Natalia Cieślok i Michał Klose, II miejsce zajęła drużyna z klasy IIIa reprezentowana przez Martynę Cichecką i Łucję Korpan, a miejsce trzecie kl. IIb - Zuzanna Kieżun i Paulina Łakomy.

W konkursie nie było przegranych. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody i dyplomy. Nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.