Zakończenie Projektu „Resiliency Gardens” w Zagrodzie Leśnika.

2024-06-10

7 czerwca odbyło się oficjalne zakończenie Projektu „Resiliency Gardens” w Zagrodzie Leśnika.

Uczniowie i opiekunowie biorący aktywny udział w projekcie zostali zaproszeni na oficjalne podsumowanie projektu. Podsumowanie  odbyło się w „Zagrodzie Leśnika” w Rybniku. Było to wydarzenie niesamowite, magiczne i pełne pozytywnej energii, podziękowań również nie zabrakło.

A dla dzieci była to super wycieczka, na której odbyło się podsumowanie projektu, wręczenie nagród, podziękowania i super zabawa na łonie natury. Były zagadki, bingo, malowanie kamieni, praca plastyczne z znalezionych leśnych skarbów oraz ognisko.

To był wspaniały projekt i pomimo tego, że projekt dobiegł końca nasze działania się nie kończą…

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w projekt, a w szczególności:

- June Lavelle – fundatorce projektu

- Fundacji Naturalnego Rozwoju