Podziękowania za akcję charytatywną "Koledzy dla Samuelka - przybij 5-kę z Samuelkiem"

2024-05-28

Z końcem maja w naszej szkole dobiegły końca akcje charytatywne dla chorego Samuelka.

W zbiórce fantów na „Urodzinowy Kiermasz Różności dla chorego Samuelka” zebraliśmy bardzo dużo maskotek, gier, zabawek, książek oraz różnego rodzaju upominków, które zostały zapakowane do samochodu i przewiezione bezpośrednio do organizatora.

Przekazane dary trafią na kiermasz i licytację, a uzyskane środki pieniężne będą częścią kwoty potrzebnej do leczenia dziecka.

Podobnie szczęśliwy finał miała akcja „Koledzy dla Samuelka – Przybij 5-kę z Samuelkiem”.

W każdej oznaczonej puszce znalazły się pieniążki, które dzieci z chęcią wrzucały dla małego wojownika.

Jak zawsze mogliśmy liczyć na Państwa hojność i dobre serce.

Cieszymy się, że dzięki Państwa zaangażowaniu mogliśmy sprawić radość chłopcu i wesprzeć rodziców w kosztownym leczeniu.

Dziękujemy.