Akcja charytatywna - "Koledzy dla Samuelka - przybij 5-kę z Samuelkiem"

2024-05-18

Zwrócono się do nas z prośba o udział w kolejnej akcji dla chorego Samuelka - "Koledzy dla Samuelka - przybij 5-kę z Samuelkiem". Czas goni a Neuroblastoma, z którą zmaga się mały Samuelek jest bardzo nieprzewidywalna.

Dlatego wszyscy staramy się przyspieszyć i pomóc temu małemu wojownikowi z Rybnika, aby mógł pokonać potwora, który mieszka w jego malutkim ciałku.

Jest małym bohaterem, który nigdy się nie skarży, dzielnie znosi kolejne chemie i trudne leczenie po to, aby żyć.

Akcja - "Koledzy dla Samuelka - przybij 5-kę z Samuelkiem" polegać będzie na wrzuceniu do specjalnych puszek 5zł.

Akcja odbędzie się 20 maja i każdy kto chce, i może wesprzeć leczenie Samuelka, będzie miał możliwość osobistego wrzucenia pieniążków do specjalnie oznaczonych puszek.

W tym dniu starsi uczniowie oraz panie Karolina Frydecka i Beata Szczerbowska przejdą po klasach i oddziałach przedszkola z takimi puszkami.

Zdajemy sobie sprawę, że można zapomnieć w tym dniu o pieniądzach, dlatego puszki będą wystawione przez cały tydzień od 17 do 24 maja (od piątku do piątku) w szatni przedszkola i przy wejściach do każdej szkoły.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tej akcji, "Przybijmy 5-kę z Samuelkiem".

Również z całego serca dziękuję wszystkim, którzy już przyłączyli się do trwającej akcji zbierania fantów na kiermasz urodzinowy dla naszego bohatera Samuelka.

Jak zawsze możemy na Państwa liczyć i już zebraliśmy dużą ilość fantów.

Bardzo dziękujemy w imieniu Samuelka.

Beata Szczerbowska i Karolina Frydecka