PAMIĘTAMY O KONSTYTUCJI 3 MAJA

2024-05-13
We wtorek 30 kwietnia odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Ta wyjątkowa lekcja historii w wykonaniu uczniów klas I-III przeplatana utworami patriotycznymi była niezwykle ważnym momentem, podczas którego oddaliśmy hołd wolności i niezależności - darami od naszych przodków.
Uczennice klasy pierwszej zaprezentowały wzruszający taniec z biało-czerwonymi flagami, który okazał się wspaniałym sposobem na wyrażenie uczuć patriotycznych.

Pani Dyrektor Ewa Tyl-Korzeniewska zaapelowała do zgromadzonych, aby zastanowić się nad istotą tego dnia w życiu każdego Polaka, a także nieustannie doceniać wolność i niezależność naszego kraju.

W piątek 3 maja delegacja naszej Szkoły w składzie p. Dyrektor Ewa Tyl - Korzeniewska, p. wicedyrektor Aleksandra Bulla, p. Joanna Sobik, p. Beata Bylina - Kosz, poczet sztandarowy i dzieci przedszkolne brała udział w uroczystościach dzielnicowych z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.